Fotografia produktowa.

Gdańsk, Trójmiasto.

Od 04/02/2021 fotografie produktowe w 2 tygodnie.

Fotografujemy produkty (packshot) i usługi do stron internetowych oraz sklepów.

Wiele lat doświadczenia spowodowało, że zdecydowaliśmy się zapewniać treść na stronach internetowych całkowicie z własnej inicjatywy. Nie kupujemy fotografii z tak zwanych banków zdjęć czy też nie wykupujemy licencji. Przygotowujemy własne sesje zdjęciowe i fotografujemy przedmioty od tych małych do naprawde ogromnych typu budynki, produkty wkomponowane we wnętrzach czy też różnego rodzaju sprzęt. Najtrudniejszą formą wyrazu jest pokazanie uługi w sposób estetyczny, energiczny a zarazem opowiadając to wszystko w jednym kadrze. Łatwiej i bardziej obrazowo jest nakręcić, krótki film, jednakże każdy z nas szukając usługi nie chce tracic czasu oglądając filmy tak więc skoncentrowaliśmy się na fotografowaniu, dopasowując się do wymagań potencjalnego użytkownika.


Sesja zdjęciowa produktu i usługi

Podejmujemy się fotorafii każdego rodzaju produktu od tego najmniejszego typu biżuterii, zegarków, ubrań, butów, perfum, sprzętu elektronicznego rtv, agd, artykułów spożywczych poprzez samochody (auta), elementy wnętrz, samych wnętrz, stolarki drzwiowej, aż po największe czyli całych budynków. Nie fotografujemy mody czyli nie podejmujemy się współpracy z modelkami czy też modelami aby tworzyć kampanie modowe. Zajmujemy się każdym produktem lub fotografią ludzi podczas pracy czyli usług jakie proponują.

PORTFOLIO - wersja skrócona. Zapraszamy na INSTAGRAM!

Poniższe zdjęcia przedstawiają część przedmiotów jakie fotografowaliśmy. Aby przedstawić ostateczne zdjęcia zawsze poddajemy je obróbce, która jeszcze bardziej uatrkcyjnia produkt wizualnie.

fotografia produktu mebli fotografia roduktu rtv elektronika fotografia fotograf mebli fotografia produktow kosmetycznych fotografia biżuterii fotograf-produktu-kosmetykow fotografia-produktow-spozywczych
fotografia komercyjna produktu uslug
fotografia produktowa buty