Projektowanie logo "loga" firmy, logotypu | HABA GROUP

Gdańsk, Trójmiasto.

Od 04/02/2021 projektowanie logo firmy w 10 dni.

Logo dla firm z Gdyni, Gdańska: Trójmiasta.

Projektowanie logo, logotypu w naszej firmie odbywa się metodami tradycyjnymi. Na początku opracowujemy szkice, koncepcje oraz różnego rodzaju propozycje. Po wyborze tych najlepszych skanujemy je i projektujemy cyfrowo. Czas wstępnego projektu wynosi około 10 dni. Opracowanie całościowo w formie katalogu około miesiąca.


Jak wygląda projektowanie logo firmy? W Gdańsku "loga", które już są na rynku przekroczyły magiczne 100 naszych projektów!

Projektowanie logo, ( logotypu )
ma wiele etapów tworzenia. Na samym początku konsultujemy z klientem jakiej branży dotyczyć będzie projekt oraz jakie są najważniejsze rzeczy w firmie. Pytamy o to jaka kolorystyka była by odpowiednia oraz czy ma jakieś wyobrażenie o jakimś kształcie, rzeczy czy też może zawartej nazwie w samym logo - znaku firmowym. Po stworzeniu projektów wstępnych nastepuje wybór przez klienta 3 najlepszych logo a my po kilku dniach przedstawiamy projekt cyfrowy. Po wybraniu wzoru cyfrowego tworzymy logo w "krzywych" aby można było etydować logo w różnych wielkościach bez straty jakości. Na życzenie klienta możemy opracować logo w różnych wariantach np.: na wizytówki, długopis, stronę internetową, samochód osobowy czy też ciężarówkę.

Projektowanie logo, logotypu, Gdańsk, Trójmiasto.

Naszymi klientami są duże firmy jak również lokalne z terenu takich miast jak Gdańsk, Sopot, Gdynia ( Trójmiasto ). Podejmujemy się każdego wyzwania od tych najprostrzych logo, aż po trudne i skomplikowane dzieła artystyczne.

Poniżej logo firm bardzo ciekawe ale mało popualrne:

Gotowe projekty logo.

Poniżej logo najpopularniejszych firm na świecie:

Znak firmowy.